20150811_WMTBcamp_sprintút 11. 8. 2015 19:02
WMTB 2015 - world MTB orienteering championships LiberecOfficial training camp 11.8.2015 sprint
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
W (32/36)Stav: 19:00
místoStČíJménoRNOddílČas
124Tatiana Repina_RU RUS team25:05
228Alena Fedoseeva_RU RUS team25:12
330Daria Mikryukova_RU RUS team25:47
467Renata Paulauskiene_LT LTU team26:05
566Algirda Zaliauskaite_LT LTU team26:14
668Anna Kaminska_PL POL team26:36
776Anastaziya Trifilenkova_RU RUS team26:58
831Mónica Aquilera_ES ESP team27:28
974Olga Mikhaylova_RU RUS team27:52
1065Ramune Arlauskiene_LT LTU team29:28
1146Ingrit Kala _EE EST team29:39
1275Anna Semenova_RU RUS team30:23
1345Doris Kudre_EE EST team31:19
1459Viktorija Michnovic_LT LTU team33:11
1560Patricija Babrauskaite_LT LTU team33:42
1642Susan Grandjean_US USA team34:08
1761Egle Rubazeviciute_LT LTU team34:18
1843Abra McNair_US USA team35:03
1979Ekaterina Purtcezova_RU RUS team35:05
2015Kawashima Misa_JP JAP team35:38
218Emily Benham_GB GBR team36:05
2219Anastasia Zhurkina_RU RUS team39:40
2351Adel Tyson-Bloor_GB GBR team40:38
2441Sarah Ginsbach_US USA team45:00
 
80Anastazia Svir_RU RUS teamdisk
4Kay Haarsma_AU AUS teamdisk
ms63Egidijus Pilybas_LT LTU team23:27
ms35Peter Jolles_US USA team27:09
ms36Tom Puzak_US USA team30:48
ms37Dave Swanson_US USA team30:49
ms38Nathan Winkelmann_US USA team31:53
ms9Hans Jorgen Kvale_NO NOR team35:39
 
 
 
M (27/44)Stav: 19:00
místoStČíJménoRNOddílČas
178Anton Folitorov_RU RUS team21:25
264Jonas Maiselis_LT LTU team22:36
327Fedor Shchepelev_RU RUS team23:08
43Chris Firman_AU AUS team24:01
513Hatori Kazushige_JP JAP team24:35
614Shimaoka Masahiro_JP JAP team25:00
769Maciej Gromadka_PL POL team25:13
858Ignas Ambrazas_LT LTU team25:18
925Alexander Kulgavy_RU RUS team25:22
1077Akhmed Ibragimov_RU RUS team25:35
1121Valeriy Glukhov_RU RUS team26:00
1257Aidas Zigilejus_LT LTU team26:48
1332Angel Garcia_ES ESP team26:54
1462Regimantas Kavaliauskas_LT LTU team27:38
1544Raul Kudre_EE EST team27:51
1654Yuriy Rasko_UA UKR team28:02
1755Georgiy Romanov_UA UKR team28:15
185Angus Robinson_AU AUS team29:04
1956Nojus Kalvaitis_LT LTU team29:37
2034Jeff Dickey_US USA team30:01
2150Edwyn Oliver-Evans_GB GBR team31:43
227Bruno-Luc Legrand_FR FRA team33:48
2318Maxim Zhurkin_RU RUS team37:35
 
53Artem Stryzhak_UA UKR teamdisk
26Jury Balev_RU RUS teamdisk
ms40Rachel Furman_US USA team30:03
ms20Svetlana Poverina_RU RUS team37:35