20150813_WMTBcamp_middlečt 13. 8. 2015 14:41
WMTB 2015 - world MTB orienteering championships LiberecOfficial training camp 13.8.2015 middle
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
W (27/34)Stav: 14:40
místoStČíJménoRNOddílČas
120Svetlana Poverina_RU RUS team47:31
231Mónica Aquilera_ES ESP team56:24
375Anna Semenova_RU RUS team58:09
468Anna Kaminska_PL POL team58:51
566Algirda Zaliauskaite_LT LTU team59:30
665Ramune Arlauskiene_LT LTU team59:51
767Renata Paulauskiene_LT LTU team1:02:22
88Emily Benham_GB GBR team1:02:57
942Susan Grandjean_US USA team1:05:21
1076Anastaziya Trifilenkova_RU RUS team1:05:39
1140Rachel Furman_US USA team1:06:24
1252Natalie Creswick_GB GBR team1:07:05
1316Kano Naoko_JP JAP team1:07:11
1461Egle Rubazeviciute_LT LTU team1:07:42
1560Patricija Babrauskaite_LT LTU team1:08:06
1643Abra McNair_US USA team1:08:49
1741Sarah Ginsbach_US USA team1:10:36
1879Ekaterina Purtcezova_RU RUS team1:11:18
1959Viktorija Michnovic_LT LTU team1:16:47
2015Kawashima Misa_JP JAP team1:17:09
2151Adel Tyson-Bloor_GB GBR team1:18:36
2217Mori Mihoko_JP JAP team1:37:43
234Kay Haarsma_AU AUS team1:40:53
 
74Olga Mikhaylova_RU RUS teamvzdal
80Anastazia Svir_RU RUS teamvzdal
11Jiang Ou_CN CHN teamvzdal
ms9Hans Jorgen Kvale_NO NOR team1:02:50
 
 
 
M (34/49)Stav: 14:40
místoStČíJménoRNOddílČas
178Anton Folitorov_RU RUS team49:02
26Stanimir Belomazhev_BG BUL team52:59
382Benjamin Michael_GE GER team53:55
477Akhmed Ibragimov_RU RUS team53:56
564Jonas Maiselis_LT LTU team54:04
662Regimantas Kavaliauskas_LT LTU team57:17
753Artem Stryzhak_UA UKR team57:48
813Hatori Kazushige_JP JAP team57:54
918Maxim Zhurkin_RU RUS team58:16
103Chris Firman_AU AUS team58:18
1114Shimaoka Masahiro_JP JAP team58:33
1269Maciej Gromadka_PL POL team58:49
1356Nojus Kalvaitis_LT LTU team59:22
1463Egidijus Pilybas_LT LTU team59:43
1557Aidas Zigilejus_LT LTU team59:47
1637Dave Swanson_US USA team1:00:05
1732Angel Garcia_ES ESP team1:02:30
1855Georgiy Romanov_UA UKR team1:02:39
1921Valeriy Glukhov_RU RUS team1:04:49
205Angus Robinson_AU AUS team1:05:28
2150Edwyn Oliver-Evans_GB GBR team1:06:36
2233Ivan Trigales_ES ESP team1:07:57
2335Peter Jolles_US USA team1:08:11
2454Yuriy Rasko_UA UKR team1:09:22
2583Bogár Leoš_CZ CZE team1:10:54
2636Tom Puzak_US USA team1:11:12
2758Ignas Ambrazas_LT LTU team1:14:06
2872Hubert Kielak_PL POL team1:15:54
2938Nathan Winkelmann_US USA team1:21:32
3081Harald Männel_GE GER team1:22:46
317Bruno-Luc Legrand_FR FRA team1:22:58
3234Jeff Dickey_US USA team1:34:50
 
12Li Peimeng_CN CHN teamvzdal
10Wu Tong_CN CHN teamvzdal