20150821_WMTBopen_classicčt 20. 8. 2015 23:31
WMTB 2015 - world MTB orienteering championships LiberecPublic competitions 21.8.2015 classic
Přihlášky po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
1W (21)
Č.JménoČíslo čipuOddílPůjčeno
1Fenmen Nermin700001712W WF - ODTÜ
2Engström Malin93020624S SE - OK Kare
3Engström Annika25371124S SE - OK Kare
4Hausermann Ursula13131319DC CH - OLG Thun
5Andersen Tove5001991HD DK - Aller?d OK
6Walther Katja717067821A AT - OLT Transdanubien
7irina Trehova751399934R RU - orienta
8Cipriani Milena100643526I IT - National Team Italy
9Rokoszová Jaroslava51373MOV MOV - SKOB Ostrava
10Rychterová Dana7203339SMR SMR - SK SNS Smržovka
11Shylak Aliaksei98199224B BY - Orion
12Lebiadzeva Alena23722325B BY - BSU
13Zhurkina Anastasia88982136R RU - Maxim
14Safronova Elena89913943R RU - Chasing Daylight
15Lehtimäki Tuuli139981652F FI - Lounais-Hämeen Rasti (LHR
16Lukavcová Ivana7201202SMR SMR - SK SNS Smržovka
17Rubaževičien? Giedr?711011716L LT - Fortuna OK
18Thomas Sylvia69060648D DE - OL-Team Wehrsdorf
19Hanajová Káťa428294SMR SMR - SK SNS Smržovka
20Gabriela AndrasiunieneLithuania
21Asta SimkonieneLithuania
 
 
2M (38)
Č.JménoČíslo čipuOddílPůjčeno
1Steen Jes86256271HD DK - Aller?d OK
2Thomas Hnilica68101721A AT - OLT Transdanubien
3Eberle Wolf966996661A AT - HSV Aigen
4Nývlt Martin1207407EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
5Rokosz Bohumil52783MOV MOV - SKOB Ostrava
6Svoboda Petr995793SLA SLA - SKOB Slaný
7Vávra Martin2059759HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
8Vávra Martin2078473HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
9Stettler Martin5046159DC CH - OLG Thun
10Okle Beat6904047MC CH - Thömus Racing Team
11Dantin Christophe207351176F FR - Toutes Orientations Meaux
12Kukhto Piotr720250826B BY - Baklan Minsk
13Hansen Troels Bent5812261HD DK - Aller?d OK
14Zhurkin Maxim88981336R RU - Maxim
15Pensas Mika100979277F FI - Malax IF
16Štěňha Martin7003036EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
17Kolganov Evgeny89910643R RU - Chasing Daylight
18Král Luboš8626887PVP PVP - VSS Přírodověda Praha
19Svoboda Ivan886815SMR SMR - SK SNS Smržovka
20Nepivoda Aleš9818416YC CZ - Neregistrovaní
21Zít Jan222651LDC LDC - KOB Děčín
22Simoni Giuseppe13008726I IT - National Team Italy
23Galter Cristian21073926I IT - National Team Italy
24Hašek Ondřej995835VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
25Hašek Jan2060400VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
26Hašek Adam887604VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
27Rubaževičius Jurgis711177716L LT - Fortuna OK
28Männel Harald111125548D DE - OL-Team Wehrsdorf
29Kudre Raul50075224E EE - Värska OK Peko
30Svoboda Honza995876SMR SMR - SK SNS Smržovka
31Zilinskas Tautvydas99899531L LT - IOSK Budakalnis
32Keith Dawson991000GB - MSS
33Tom RitscherGermanyX
34Martins LindeLatvia
35Ingnas AmbrazasLithuania
36Petras AndrasiunasLithuania
37Tibor TamasHungary
38Jean Charles LaleveeFrance