Články

16.8. (neděle) – měřený trénink v blízkosti Liberce se Sportidentem bude poslední šancí k doladění orientačních schopností a rozehřátí svalů.

18.8. (úterý) Middle WMTBOC Open course“ – závod pro veřejnost odstartuje následně po závodě mistrovství světa. Bude možnost si vybrat ze všech mistrovských tratí a porovnat se na dálku s těmi nejlepšími.motivy-01

19.8. (středa) Sprint WMTBOC Open course“ – závod pro veřejnost odstartuje následně po závodě mistrovství světa. Bude možnost si vybrat ze všech mistrovských tratí a porovnat se na dálku s těmi nejlepšími.

20.8. (čtvrtek) – volný den, kdy bude možné například navštívit Český ráj se skalními městy, hrady a zámky, jehož výjimečná krajina byla zařazena mezi geoparky UNECSO. Pro ty, kteří si hezký den nedokážou představit bez kola, doporučujeme vyzkoušet si Singltrek pod Smrkem (www.singltrekpodsmrkem.cz) nebo vyrazit na cyklo výlet do Jizerských hor.

21.8. (pátek)“A surprise day” – po závodě na klasické trati pro vás pořadatelé připravují překvapení, detaily budou brzy zveřejněny.

22.8. (sobota) – “WMTBOC Open course“ – po skončení závodů štafet budou mít závodníci open závodů možnost si vyzkoušet mistrovské tratě. Ty, kteří dostanou při závodě hlad a žízeň, zveme na banket, který se bude konat ve Sport parku Liberec a bude určen nejen účastníkům mistrovství světa ale i bajkové veřejnosti.